Spawanie

Wykonujemy usługi spawalnicze stali zwykłej oraz nierdzewnej metodą TIG i MIG.  Ta bardzo uniwersalna metoda pozwala spawać prawie wszystkie metale i stopy, we wszystkich pozycjach. Dysponujemy czterema stanowiskami spawalniczymi.

 

 

 

 

Zgrzewanie

Wykonujemy usługi zgrzewania blach i drutu na zgrzewarkach jednopunktowych. Pracujemy na 7 stanowiskach zgrzewalniczych o docisku nożnym oraz pneumatycznym.

 

 

 

Gięcie drutu CNC 3D

Pracujemy na kilku maszynach CNC 3D, które pozwalają na gięcie drutu w zakresie średnic fi2-fi13. Wykonujemy usługi według projektu klienta. Mamy możliwość gięcia drutu czarnego, nierdzewnego i ocynkowanego. Technologia CNC pozwala na produkcję wielu elementów w różnorakich kształtach w bardzo szybkim czasie.

 

 

 

Malowanie Proszkowe

Na terenie zakładu działa lakiernia proszkowa. Ta popularna metoda pokrywania elementów metalowych jest niezwykle trwała i ma szerokie zastosowanie w wielu branżach. Malowanie proszkowe polega na pokryciu elementu specjalnym lakierniczym proszkiem i wygrzewaniu w piecu elektrycznym. Dysponujemy piecem o wymiarach 100/150/160. Malujemy w dowolnym kolorze RAL.

 

Cięcie laserem

Wycinamy elementy z blach, profili i rur.

 

Gięcie blach

Wykonujemy gięcie blach na prasie krawędziowej do 3m długości oraz na prasach.

 

Cynkowanie galwaniczne

Usługa polega na pokrywaniu antykorozyjnym elementów ze stali czarnej. Taka powłoka jest bardzo trwała i umożliwia wieloletnie zabezpieczenie elementów metalowych przed działaniem czynników korozyjnych. W ofercie posiadamy również wykonanie ocynku dekoracyjnego w dużym połysku.

 

Chromowanie

Galwaniczne nakładanie powłoki nikiel-chrom. Powłoka jest bardzo dekoracyjna i wysoce odporna na czynniki zewnętrze. Polecamy zastosowanie tej technologii dla podwyższenia trwałości elementu.

 

Elektropoler

Według potrzeb klienta możemy zastosować metodę polegającą na wygładzeniu i wybłyszczeniu powierzchni na elementach ze stali nierdzewnej. Technologia umożliwia usunięcie śladów po spawaniu lub zgrzewaniu.