Ekspozytory to kolejna grupa produktów często wybierana przez naszych klientów, posiadająca szerokie zastosowanie w wielu branżach. Dużym plusem jest możliwość dokładnego dopasowania zastosowanych elementów ekspozytora do docelowych produktów.

Mamy do wyboru stojaki z metalową kratą, perforacją oraz szeroki asortyment kompatybilnych zawieszek oraz koszy. W naszej galerii przedstawiamy kilka naszych realizacji ekspozytorów wiszących, naladowych, stojących oraz stojaków obrotowych i zjeżdżalni.
Ekspozytor może pełnić również funkcję reklamową jeśli dodamy do niego reklamę. Może to być naklejka na dodatkowy toper tub też nadruk na plexi wsuwany w wyprofilowaną blachę. Współpracujemy z firmami, które zajmują się produkcją tego typu reklam, mają więc Państwo możliwość zamówienia u nas ekspozytora wraz z gotową reklamą. Produkty, które nie wymagają zawieszenia mogą zostać wyeksponowane na półkach/koszach montowanych w dowolnym miejscu standu dzięki uniwersalnemu systemowi zawieszania. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym gotowym systemem ekspozycyjnym. Posiadamy cztery warianty szerokości ekspozytora z koszami, zawieszkami i toperami.
Zajmujemy się również produkcją ekspozytorów niestandardowych, według projektu klienta. Jeżeli nie mają Państwo konkretnej wizji stojaka pomożemy wspólnie opracować optymalne rozwiązanie.

 

Skontaktuj się: 796-930-326