WITAMY W PRZEDSIĘBIORSTWIE KOCIKOWSKI

Jesteśmy polską firmą produkcyjną z długoletnim doświadczeniem w branży wyrobów drucianych. Zakład rozpoczął swoją działalność w 1998 roku.

Początkowo tworzyliśmy kilkuosobowy team działający w przydomowym warsztacie pod skrzydłami założycieli – małżeństwa Ireny i Adama Kocikowskich. Kilka lat solidnej pracy pozwoliło nam nabrać rozpędu i wdrożyć do produkcji wyroby z zastosowaniem drutu. Dorastając i obserwując działalność rodziców dołączyły również dzieci- Agata i Łukasz współtworząc od kilku lat rodzinną firmę w której oprócz produkcji i wyników dbamy również o relację rodzinną. Odpowiedzialność, zaangażowanie, szacunek i pracowitość to solidne filary naszego biznesu. Wartości rodzinne są fundamentem naszych działań przekładającym się na stabilną, szczerą i uczciwą współpracę z klientem. Tworzymy przestrzeń przyjaznego biznesu. Cenimy sobie pozytywne relacje, co pozwala na długoletnią i owocną współpracę.

Przygoda z drutem rozpoczęła się od produkcji metalowych świeczników z kompozycjami kwiatowymi co okazało się dużym sukcesem na rynku polskim i zagranicznym. Dało nam to możliwość rozwoju. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku rozpoczęliśmy inwestycję w nowe technologie pracy z drutem. Od roku 2005specjalizujemy się w gięciu drutu nowoczesnymi maszynami CNC 3D w zakresie średnic od Fi2 do Fi7 w praktycznie dowolnym wymyślonym kształcie –według wytycznych klienta. Wykonujemy zawieszki sklepowe, regały ekspozycyjne, stojaki i haki sklepowe a także designerskie elementy wyposażenia wnętrz jak kosze, podpory do kwiatów, kwietniki i wiele wiele innych. Produkujemy elementy z drutu w surowej postaci jak i gotowe wyroby z powłoką.

Elastyczność i otwartość na Wasze potrzeby sprawia, że ciągle się rozwijamy o kolejne projekty. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami. Jesteśmy otwarci na Twoje projekty.

Nasza Rodzina

Nasze realizacje