Jesteśmy producentem różnego rodzaju elementów z drutu według dowolnego projektu indywidualnego klienta.  Automatyczna giętarka CNC to zaawansowana technologicznie maszyna przeznaczona do gięcia drutu.

 Zastosowane rozwiązania technologiczne umożliwiają formowanie drutu z małymi promieniami przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości w obrębie giętej powierzchni.

Giętarki CNC przeznaczone są do wielkoseryjnej i powtarzalnej produkcji zarówno łatwych detali giętych w płaszczyźnie jak również skomplikowanych produktów przestrzennych.
Nasza maszyna CNC3D przystosowana jest do gięcia drutu o średnicach odfi2 do fi10, w zakresie drutu czarnego, nierdzewnego oraz ocynkowanego.
Na terenie firmy znajduje się lakiernia proszkowa. Oferujemy także usługę cynkowania, elektro polerowania oraz chromowania gotowych wyrobów.
Zapraszamy do zapoznania się z galerią przykładowych realizacji. W grupie naszych odbiorców znajdują się firmy o szerokim zakresie branżowym od wyposażenia sklepów, po części d0 maszyn, druciane elementy produkcyjne w branży meblowej, budowlanej , ogrodniczej, wyposażenia wnętrz i wielu innych.

Oferta wykonania produktu tworzona jest indywidualnie w zależności od rodzaju drutu, zastosowanej technologii, pokrycia. Jeżeli są Państwo zainteresowani wyceną zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania zapytania na adres mailowy. Pracujemy na gotowych projektach klienta w AutoCad jak również na prostych odręcznych rysunkach.
Posiadamy duże doświadczenie w wielu branżach. Jeżeli nie mają Państwo gotowego projektu nasz technolog przeprowadzi Państwa przez poszczególne etapy realizacji i doradzi odpowiednie rozwiązania do Państwa zapytania.

 

Skontaktuj się: 796-930-326