Wśród bogatej oferty wyposażenia sklepów posiadamy różnego rodzaju kosze oraz półki druciane wykonane według indywidualnego projektu lub bazujące na wcześniejszych realizacjach.

Naszym głównym odbiorcą są duże firmy zajmujące się kompleksowym wyposażeniem sklepów oraz klienci indywidualni.

Jesteśmy wstanie wykonać duże zlecenia. Kosze sklepowe naszej produkcji stanowią wyposażenie znanych marketów sieciowych, aptek, sklepów budowlanych i innych.
Oferujemy kosze przemysłowo-handlowe spawane, zgrzewane, wykonane z samego drutu a także z zastosowaniem elementów tłoczonych z blachy.
Zachęcamy do odwiedzenia zakładki SYSTEM EKSPOZYCYJNY, gdzie znajdą Państwo nasze autorskie stojaki sklepowe z dopasowaną ofertą półek sklepowych w różnych rozmiarach, których uniwersalność znajdzie zastosowanie w wyposażeniu różnych sklepów.
W galerii produktów zapoznają się Państwo z przykładami naszych realizacji designerskich koszy dla branży wyposażenia wnętrz. Oferta wykonania produktu tworzona jest indywidualnie w zależności od rodzaju drutu, zastosowanej technologii, pokrycia. Jeżeli są Państwo zainteresowani wyceną zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania zapytania na adres mailowy. Pracujemy na gotowych projektach klienta w AutoCad jak również na prostych odręcznych rysunkach.
Posiadamy duże doświadczenie w wielu branżach. Jeżeli nie mają Państwo gotowego projektu nasz technolog przeprowadzi Państwa przez poszczególne etapy realizacji i doradzi odpowiednie rozwiązania do Państwa zapytania.

 

Skontaktuj się: 796-930-326